POLYESTER EKONOMİK WC DUŞ YALITIMSIZ KABİNLER

AÇIK ALANLARDA KULLANIM İÇİN 115X120 VE 120X120 EKONOMİK WC VEYA DUŞ KABİN, ÜRÜNLERİ KULLANMAYA ÖZEL OLARAK ÜRETİLMİŞTİR.

 115X120 EKO SOYUNMA KABİN   115X120 EKO PİSUVARLI KABİN
115x120-eko-pisuvarlı-kabin

 

115X120 EKONOMİK WC KABİN

115X120 EKONOMİK DUŞ KABİN

115X120 KAFESLİ POLYESTER TEK CİDARLI YALITIMSIZ WC DUŞ KABİN

120X120 VE 135X135 FİBER POLYESTER WC DUŞ KABİN

SOYUNMA,GİYİNME ÜNİTELERİ,PİSUVARLI,HAZNELİ OLARAK STRAFOR ISI YALITIMLI ÇİFT CİDARLIDIR. ÜRÜNLERİN İÇ AKSESUARLARI BİZİM TARAFIMIZDAN YAPILMAKTADIR.

ÜRÜNLERİN TASARIMI VE TEKLİF HAKLARI YASAL OLARAK FİRMAMIZA AİTTİR. TAKLİT EDİLEMEZ VE KOPYALANAMAZ. TAKLİT EDİLMESİ VE KOPYALANMASI HALİNDE İLGİLİ YASAL İŞLEMLER YÜRÜTÜLÜR.

120X120 YALITIMLI ÇİFT CİDARLI WC 120X120 YALITIMLI ÇİFT CİDARLI DUŞ

 

120X120 YALITIMLI ÇİFT CİDARLI HAZNELİ DEPOLU AYAKLI WC

 


110×110 SANDVİÇ PANEL YALITIMLI WC KABİN

Mobil wc üniteleri tekli çiftli üçlü veya dörtlü olabiliyor. Özel üretim olarak da üretimler yapabiliriz. Bu ünitelerin en büyük yararları seyyar olmalarıdır. Seyyar olmasıyla bir çok yere rahat taşınma avantajları vardır.

POLYESTER SINIF OLMAYAN ÜRÜNLER

115×115 ,115×215, 115×315 çok sayıda ölçülerde ısı yalıtımlı sandviç panel kabin çeşitleri içi dışı boyalı sac strafor köpük yalıtımlı içerideki aksesuarlar tarafımızdan yapılmaktadır. Müşterilerimiz ürünü yerine yerleştirmesi,dış su bağlantısı ve pis su bağlantısını yapması gerekmektedir. Üretici imalatçı firmayız ve en kısa sürede teslim etmekteyiz.

 

 SANDVİÇ PANEL WC
 SANDVİÇ PANEL WC

Daha Önceden Üretilmiş Ekonomik Ürünler Burada Hemen Tıklayınız!

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE GELİNİZ VE TIKLAYINIZ.

eko-wc-kabin        ekonomik-wc-kabini-onden-goruntu

EKONOMİK WC DUŞ TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Ekonomik Wc Duş Teknik Özellikleri:

BEYMOD İZALASYONSUZ WC/DUŞ KABİN AVANTAJLARI : 
Tuvalet (Wc ) duş serisi, özellikle ticari, inşaat şantiye, organizasyon ve sosyal tesisler gibi toplu kullanım alanlarına yönelik olarak  geliştirilen özel bir ürün serisidir. Serinin iki önemli avantajı olan seyyar portatiflik ve mobil taşınabilir olması, modern tuvalet Wc Duş sistemine uyumu tasarımlarda estetiğin yanı sıra insan yaşamında fonksiyonel çözümler elde edilmesi sağlanıyor. BEYMOD kabin güvencesi ile üretilen ve panellerle oluşan modül biçimlenişi ve beş modülden oluşan sistemi ile seyyar tuvalet ve  banyolarda farklı seçenekler sunuyor ve insan yaşamına kolaylık katıyor.

 1. BEYMOD WC DUŞ Kabin sistemini oluşturan tüm duvar ve çatı panelleri ( CTP ) cam elyaf takviyeli polyester malzemeden tek cidarlı panel olarak imal edilmektedir.
 2. BEYMOD  WC kabin 3 parcadan oluşur paneller birleştirdikten sonra antibakteriyal silikon ile yalıtarak su, kar,  toz ve ses e karşı izolasyonu yanında hijyenik bir görüntü sağlamaktadır.
 3. BEYMOD  WC DUŞ Kabin ( CTP ) cam elyaf takviyeli polyester malzemeden yapılmış dış yüzeyi Beyaz renkte parlaktır  iç yüzey sarı renkte ve elyaf desenlidir paneller atmosferik şartlara ve antikorrozif özelliğe sahiptir, yıkanabilir paslanmaz ,çürümez kolay temizlenir özelliklere sahiptir.
 4. BEYMOD WC DUŞ Kabin oluşturan panellerini iç ve dış yüzeylerin + 60 derece güneşin ultravioleli karşı dayanıklı  dış yüzey neolu kırık beyaz renkte jelkot malzeme ile imal edilmektedir.
 5. BEYMOD WC DUŞ Kabin alüminyum kapısı beyaz elokrostatik boya ile boyanmıştır. Tuvalet kapısının üzerinde hava sirkülasyonu yapması  için petekli menfez vardır.  BEYMOD kabinin panelin kapısında 3 adet menteşe ile monte edilmektedir.
 6. BEYMOD Kabin özellikleri su tesisatı sıva üstü  döşenmiştir. Temiz su boruları ve pimaş bağlantı boruları vardır.(Genelde)
 7. BEYMOD Kabin Alaturka yer taşı ve lavabosu polyester malzemeden üretilmiştir .
 8. BEYMOD WC / DUŞ Kabin Lavabo musluğu Taharet  musluklar sıhhi tesisata montaj edilir.
 9. BEYMOD WC KABİN Rezervuarları  asmalı veya klozet arkası bağlantılıdır Rezervaurlar gırtlaklı hortum veya düz borularla montaj yapılır.
 10. BEYMOD WC DUŞ Kabin  ıslak  zeminleri polyester ( fiberglas ) malzemeden üretilmiştir. Soğuk sıcak telefonlu duş bataryası monte edilip , soğuk sıcak sıhhi tesisatı  duş kabinlerinde özel olarak şofben için su tesisatı yapılmaktadır.
 11. BEYMOD WC DUŞ KABİN  içinde komple  sıva üstü elektrik tesisatı döşenmiştir kabinin köşelerinde 16 a otomatik sigorta ve topraklı priz, anahtar  kullanılmaktadır.
 12. BEYMOD WC DUŞ KABİN içerisinde Diğer vitrifiye malzemeler tuvalet kağıtlığı, musluk aynası, askılık, plastik çerçeveli ayna takımı, yer süzgeci, lavabo sifonu, klozet kapağı  ve diğer bağlantı parçalar tuvalet wc ünitelerinde kullanılmıştır.
 13. BEYMOD WC DUŞ Kabinler imalat ve işçilik hatalarına karşı  1 yıl garantilidir.
 14. Kabin üzerindeki etiketler çıkartıldığı zaman BEYMOD Kabin garanti kapsamından çıkar.
 15. BEYMOD Kabinlerin teslimatı İSTANBUL içi şirketimize aittir. İSTANBUL dışı alıcıya aittir. Kabin teslimi kamyon üzeri olup kamyon yanaştığı yere kadar teslim edilir. Kabin yerleşmesinde veya duvar atlatılması gereken yerlede ve uzak yere kabin montajında vinç gerekiyorsa vinç ücreti ve aktarmalar alıcıya aittir.

EKONOMİK WC DUŞ TEKNİK PROJESİ

115x120-eko-wc-planları

POLYESTER YALITIMLI WC DUŞ KABİNLER

150X150 WC KABİN

150X150 WC KABİN

150X270 WC KABİN

150X270 WC DUŞ KABİN

150X390 WC DUŞ KABİN

150X390 WC DUŞ KABİN

270X270 WC DUŞ KABİN

270X270 WC DUŞ KABİN

ENGELLİ WC KABİN

ENGELLİ KLOZETLİ WC KABİN

Daha Önce Üretilmiş Olan Ürünü Görmek İçin Buraya Tıklayınız

150x150-wc-kabin-ici-klozetli 150x150-wc-kabin-arkasi wc-kabin-ici 150x150-wc-dus-kabin-4 150x150-wc-kabini150x270-dus-askeri-ici

150x270-wc-aynasi 150x270-wc-kabin 150x270-wc-kabin-kahverenkli 150x270wc-dus-kabin 150x270-wc-dus-askeri-acik-kapili 150x270-wc-askeri-ici150x270-wc-dus-onden-askeri

150x390-wc-kabin 150x390wckabin 150x390soyunma-dus-kabin

 

270x270-wc-kabini 270x270-wc-dus 270x270-wc-kabin

YALITIMLI WC DUŞ TEKNİK ÖZELLİKLERİ

BEYMOD İZALASYONLU WC/DUŞ KABİN AVANTAJLARI : 

STANDART KABİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
TEKNİK VERİLER Deprem şartları 1.Derece deprem şartları Metal malzemeler ST 37
İklim şartları 3.İklim bölgesi için uygun Betopan TSE 634-2
Kar yükü 80 Kg/m2 Poliüretan köpük TS 7316 YANMAZ B2
Rüzgar hızı 60 Km/Saat Şase Yük kapasitesi 200 Kg/m2
TABAN Sistem Özel şekillendirilmiş konstrüksiyon ve taşıyıcı tek parça profiller üzerine uygulanmaktadır.
Taban kaplaması Kabin ‘in taban kaplaması olarak 16 mm kalınlıklı kokusuz ve yanmaz Betopan levhalar üzerine, zemine döşeme kaplaması olarak 2,5 mm kalınlıklı ithal fransızTARGET marka PVC Mineflo kullanılmaktadır.
DIŞ DUVAR Kalıp Sistemi Özel şekillendirilmiş konstrüksiyon ve polyester çekmez kalıplarda preslenerek Türkiyede ve Dünya da olmayan otomasyon beymod sistemiyle üretilmektedir.
Kabin Üretim Sistemi ( CTP ) cam elyaf takviyeli polyester malzemeden çift cidarlı poliüretanlı sandvic panel olarak imal edilmektedir. Özel şekillendirlmiş paneller modüler yapısıyla ekleyerek vidalanıp monte edildikten sonra anti baktiriyel nötür silikon kullanılarak yalıtılarak su,kar,toza karşı koruma sağlanması ile birlikte hijyenik bir görüntü sağlar.
Dış Yüzey Kaplaması Polyester esaslı neolu kırık beyaz ( florasan renk) İzo-ftalik Akrilik esaslı özel jelkot kullanılmaktadır.
İç Yüzey Kaplaması Polyester esaslı neolu kırık beyaz ( florasan renk) İzo-ftalik Akrilik esaslı özel jelkot kullanılmaktadır.
Duvar İzolasyonu 40 mm kalınlıkta 40 dansite İtalya menşei EUROPOLİÜRETANE markalı 140 bar makinayla Polüretan köpük enjekte edilmektedir.
GENEL DIŞ DUVAR ÖZELLİKLERİ Beymod kabinlerin oluşturan panellerin iç ve dış yüzeyleri +60 derece güneşin ultraviyole ışınlarına karşı dayanıklı ve -50 derece soğuğa dayanıklı neolu kırık beyaz renkte jelkot malzeme kullanılarak imal edilmektedir.Dış ve iç paneller atmosferik şartlara ve anti korozif özelliğe sahiptir. Yıkanabilir, paslanmaz, çürümez, kolay temizlenir.
İÇ DUVAR Sistem Özel şekillendirlmiş profiller yardımıyla karkaslı olarak yapılır .
İç Yüzey Kaplaması Çift taraflı 10 mm kalınlıkta PVC lambri kullanılmaktadır.
Duvar İzolasyonu 40 mm kalınlıkta Polistren köpük kullanılmaktadır.
ÇATI Çatı sistemi ( CTP ) cam elyaf takviyeli polyester malzemeden çift cidarlı sandvic panel olarak imal edilmektedir. Özel şekillendirlmiş paneller vidalı olarak birleştirildikden sonra anti baktiriyel silikon kullanılarak yalıtılarak su,kar,toza karşı koruma sağlanması ile birlikte hijyenik bir görüntü sağlar.
Çatı İzolasyonu 30 mm kalınlıkta Polüretan köpük enjekte edilmektedir.
İç Yüzey Kaplaması Polyester esaslı neolu kırık beyaz Rall 9002 renkte jelkot kullanılmaktadır.
Dış Yüzey Kaplaması Polyester esaslı neolu kırık beyaz Rall 9002 renkte jelkot kullanılmaktadır.
KAPILAR Dış Kapı Elektro statik toz boyalı beyaz renkte alüminyum kapıdır. Dış kapı ebatı 71,5*184,5 olup üst bölümü 4 mm kalınlıkta kapı camı kullanılkmakta,kapı altı polyester plaka ve lambri kaplıdır.
İç Kapı Elektro statik toz boyalı beyaz renkte alüminyum kapıdır.
NOT Sipariş notu SİPARİŞ VERİLİRKEN KAPI VE PENCERE KONUMLARI MUTLAKA BİLDİRİLMEKTEDİR.
PENCERELER Pencere Elektro statik toz boyalı beyaz renkte alüminyum çercevelerden oluşmaktadır.
Cam 4 mm kalınlığında temperlenmiş oto camı kullanılmaktadır.Kırıldığında zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir.
BOYALAR Metal aksam Profil şase uygulanmaktadır.
   
ELEKTRİK TESİSATI (ekonomik kabin (Sıva üstü) Yalıtımlı kabin (sıva altı) Kablo Eleketrik gücü 2000 W 220 Volt Pirizler için 3×2,5 NYM Kablo,aydınlatmalar için 2×1,5 ÖZNUR ve VATAN marka kablo kullanılmaktadır.
Sigortalar 16 amper Siemens marka sigaorta kullanılmaktadır.
Aydınlatma Armatürü ESPA Diğer TSE’li  markalı ürünler kullanımaktadır.
Piriz ve Anahtarlar VİKO Diğer TSE’li  markalı ürünler kullanılmaktadır.
Dış bağlantılar Alıcıya aittir.
SIHHI TESİSAT (Sıva üstü) Vitrifiye (Armatürler) AYVİT Diğer TSE’li  markalı ürünler kullanılmaktadır.
Lavabo ve duş (Armatürleri) ECESAN veya Diğer TSE’li  markalı ürünler kullanılmaktadır.
Temiz su boruları PPRC FIRAT Diğer TSE’li  markalı ürünler marka kullanılmaktadır.
Pis su boruları PVC FIRAT Diğer TSE’li  markalı ürünler marka kullanılmaktadır.
Dış bağlantılar Alıcıya aittir.
OPSİYONEL AKSESUARLAR Opsinel olarak banko,masa,raf,evye,jaluzi,iç duvar bölmesi ve ilave wc istenmesi gibi özel istekler ücret karşılığı yapılmaktadır.
GARANTİ KAPSAMI BEYMOD Standart kabinler imalat ve montaj hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Kabinlerin üzerindeki beymod markalı alimünyum ve yapışkan etiketler çıkarıldığında garanti kapsamındadan çıkarılmaktadır.Camlar ve armatür garanti kapsamında değildir.
SEVKİYAT BEYMOD kabinler İSTANBUL içi nakliyesi şirketimize aittir.(İSTANBUL dışı tüm siparişlerde nakliye alıcıya aittir.)
TESLİMAT ŞEKLİ Ürünler kamyon üzeri olup kamyonun yanaştığı yere kadar teslim edilir. Kabin aktarmalarında vinç gerekmekteyse ücreti alıcıya aittir.

YALITIMLI WC DUŞ TEKNİK PROJELERİ

YALITIMLI WC PROJESİ:

150×150  WC VEYA DUŞ YALITIMLI

150X150 WC DUS KLOZET PLANI

 

150×270  WC VEYA DUŞ YALITIMLI

150x270-wc-dus-kabinleri-plan

150×390  WC VEYA DUŞ YALITIMLI

150x390-wc-dus-kabin-plan

270×270  WC VEYA DUŞ YALITIMLI

270x270-plan

Türkiye'ye Göndereceğimiz Tüm Yerler
Aladağ Ceyhan Çukurova Feke İmamoğlu Karaisalı Karataş Kozan Pozantı Saimbeyli Sarıçam Seyhan Tufanbeyli Yumurtalık Yüreğir
Besni Çelikhan Gerger Gölbaşı Kahta Samsat Sincik Tut
Basmakçı Bayat Bolvadin Çay Çobanlar Dazkırı Dinar Emirdağ Evciler Hocalar İhsaniye İscehisar Kızılören Sandıklı Sinanpaşa Sultandağı Şuhut
Diyadin Doğubeyazıt Eleşkirt Hamur Patnos Taşlıçay Tutak
Ağaçören Eskil Gülağaç Güzelyurt Ortaköy Sarıyahşi
Göynücek Gümüşhacıköy Hamamözü Merzifon Suluova Taşova
Akyurt Altındağ Ayaş Bala Beypazarı Çamlıdere Çankaya Çubuk Elmadağ Etimesgut Evren Gölbaşı Güdül Haymana Kalecik Kazan Keçiören Kızılcahamam Mamak Nallıhan Polatlı Pursaklar Sincan Şereflikoçhisar Yenimahalle
Altınözü Belen Dörtyol Erzin Hassa İskenderun Kırıkhan Kumlu Reyhanlı Samandağ Yayladağ
Akseki Aksu Alanya Demre Döşemealtı Elmalı Finike Gazipaşa Gündoğmuş İbradi Kaş Kemer Kepez Konyaaltı Korkuteli Kumluca Manavgat Muratpaşa Serik
Çıldır Damal Göle Hanak Posof
Ardanuç Arhavi Borçka Hopa Murgul Şavşat Yusufeli
Bozdoğan Buharkent Çine Didim Germencik İncirliova Karacasu Karpuzlu Koçarlı Köşk Kuşadası Kuyucak Nazilli Söke Sultanhisar Yenipazar
Ayvalık Balya Bandırma Bigadiç Burhaniye Dursunbey Edremit Erdek Gömeç Gönen Havran İvrindi Kepsut Manyas Marmara Savaştepe Sındırgı Susurluk
Amasra Kurucasile Ulus
Beşiri Gercüş Hasankeyf Kozluk Sason
Aydıntepe Demirözü
Bozüyük Gölpazarı İnhisar Osmaneli Pazaryeri Söğüt Yenipazar
Adaklı Genç Karlıova Kığı Solhan Yayladere Yedisu
Adilcevaz Ahlat Güroymak Hizan Mutki Tatvan
Dörtdivan Gerede Göynük Kıbrısçık Mengen Mudurnu Seben Yeniçağa
Ağlasun Altınyayla Bucak Çavdır Çeltikçi Gölhisar Karamanlı Kemer Tefenni Yeşilova
Büyükorhan Gemlik Gürsu Harmancık İnegöl İznik Karacabey Keleş Kestel Mudanya Mustafakemalpaşa Nilüfer Orhaneli Orhangazi Osmangazi Yenişehir Yıldırım
Ayvacık Bayramiç Biga Bozcaada Çan Eceabat Ezine Gelibolu Gökçeada Lapseki Yenice
Atkaracalar Bayramören Çerkeş Eldivan Ilgaz Kızılırmak Korgun Kurşunlu Orta Şabanözü Yapraklı
Alaca Bayat Boğazkale Dodurga İskilp Kargı Laçin Mecitözü Oğuzlar Ortaköy Osmancık Sungurlu Uğurludağ
Acıpayam Akköy Babadağ Baklan Bekilli Beyağaç Bozkurt Buldan Çal Çameli Çardak Çivril Güney Honaz Kale Sarayköy Serinhisar Tavas
Bağlar Bismil Çermik Çınar Çüngüş Dicle Eğil Ergani Hani Hazro Kayapınar Kocaköy Kulp Lice Silvan Sur Yenişehir
Akçakoca Cumayeri Çilimli Gölkaya Gümüşova Kaynaşlı Yığılca
Enez Havsa İpsala Keşan Lalapaşa Meriç Süloğlu Uzunköprü
Ağın Alacakaya Arıcak Baskil Karakoçan Keban Kovancılar Maden Palu Sivrice
Çayırlı İliç Kemah Kemaliye Otlukbeli Refahiye Tercan Üzümlü
Aşkale Aziziye Çat Hınıs Horasan İspir Karaçoban Karayazı Köprüköy Narman Oltu Olur Palandöken Pasinler Pazaryolu Şenkaya Tekman Tortum Uzundere YakutiyeESKİŞEHİR İLİ VE İLÇELERİ* Alpu Beylikova Çifteler Günyüzü Han İnönü Mahmudiye Mihalgazi Mihalıççık Odunpazarı Sarıcakaya Seyitgazi Sivrihisar Tepebaşı
Araban İslahiye Karkamış Nizip Nurdağı Oğuzeli Şahinbey Şehit Kamil Yavuzeli
Alucra Bulancak Çamoluk Çanakçı Dereli Doğankent Espiye Eynesil Görele Güce Keşap Piraziz Şebinkarahisar Tirebolu Yağlıdere
Kelkit Köse Kürtün Siran Torul
Çukurca Şemdinli Yüksekova
Altınözü Belen Dörtyol Erzin Hassa İskenderun Kırıkhan Kumlu Reyhanlı Samandağ Yayladağ
Aralık Karakoyunlu Tuzluca
Aksu Atabey Eğirdir Gelendost Gönen Keçiborlu Senirkent Sütçüler Şarkikaraağaç Uluborlu Yalvaç Yenişarbademli
Adalar Arnavutköy Ataşehir Avcılar Bağcılar Bahçelievler Bakırköy Başakşehir Bayrampaşa Beşiktaş Beykoz Beylikdüzü Beyoğlu Büyükçekmece Çatalca Çekmeköy Esenler Esenyurt Eyüp Fatih Gaziosmanpaşa Güngören Kadıköy Kağıthane Kartal Küçükçekmece Maltepe Pendik Sancaktepe Sarıyer Silivri Sultanbeyli Sultangazi Şile Şişli Tuzla Ümraniye Üsküdar Zeytinburnu
Aliağa Balçova Bayındır Bayraklı Bergama Beydağ Bornova Buca Çeşme Çiğli Dikili Foça Gaziemir Güzelbahçe Karabağlar Karaburun Karşıyaka Kemalpaşa Kınık Kiraz Konak Menderes Menemen Narlıdere Ödemiş Seferihisar Selçuk Tire Torbalı Urla
Afşin Andırın Çağlayancerit Ekinözü Elbistan Göksun Nurhak Pazarcık Türkoğlu
Eflani Eskipazar Ovacık Safranbolu Yenice
Ayrancı Başyayla Ermenek Kazımkarabekir Sarıveliler
Akyaka Arpaçay Digor Kağızman Sarıkamış Selim Susuz
Abana Ağlı Araç Azdavay Bozkurt Cide Çatalzeytin Daday Devrekani Doğanyurt Hanönü İhsangazi İnebolu Küre Pınarbaşı Seydiler Şenpazar Taşköprü Tosya
Akkışla Bünyan Develi Felahiye Hacılar İncesu Kocasinan Melikgazi Özvatan Pınarbaşı Sarıoğlan Sarız Talas Tomarza Yahyalı Yeşilhisar
Elbeyli Musabeyli Polateli
Babaeski Demirköy Kofçaz Lüleburgaz Pehlivanköy Pınarhisar Vize
Bahşili Balışeyh Çelebi Delice Karakeçili Keskin Sulakyurt Yahşiyan
Akçakent Akpınar Boztepe Çiçekdağı Kaman Mucur
Başiskele Çayırova Darıca Derince Dilovası Gebze Gölcük İzmit Kandıra Karamürsel Kartepe Körfez
Ahırlı Akören Akşehir Altınekin Beyşehir Bozkır Cihanbeyli Çeltik Çumra Derbent Derebucak Doğanhisar Emirgazi Ereğli Güneysınır Hadim Halkapınar Hüyük Ilgın Kadınhanı Karapınar Karatay Kulu Meram Sarayönü Selçuklu Seydişehir Taşkent Tuzlukçu Yalıhüyük Yunak
Altıntaş Aslanapa Çavdarhisar Domaniç Dumlupınar Emet Gediz Hisarcık Pazarlar Simav Şaphane Tavşanlı
Akçadağ Arapgir Arguvan Battalgazi Darende Doğanşehir Doğanyol Hekimhan Kale Kuluncak Pütürge Yazıhan Yeşilyurt
Ahmetli Akhisar Alaşehir Demirci Gölmarmara Gördes Kırkağaç Köprübaşı Kula Salihli Sarıgöl Saruhanlı Selendi Soma Turgutlu
Dargeçit Derik Kızıltepe Mazıdağı Midyat Nusaybin Ömerli Savur Yeşilli
Akdeniz Anamur Aydıncık Bozyazı Çamlıyayla Erdemli Gülnar Mezitli Mut Silifke Tarsus Toroslar Yenişehir
Bodrum Dalaman Datça Fethiye Kavaklıdere Köyçeğiz Marmaris Milas Ortaca Ula Yatağan
Bulanık Hasköy Korkut Malazgirt Varto
Acıgöl Avanos Derinkuyu Gülşehir Hacıbektaş Kozaklı Ürgüp
Altınhisar Bor Çamardı Çiftlik Ulukışla
Akkuş Aybastı Çamaş Çatalpınar Çaybaşı Fatsa Gölköy Gülyalı Gürgentepe İkizce Karadüz Kabataş Korgan Kumru Mesudiye Perşembe Ulubey Ünye
Bahçe Düziçi Hasanbeyli Kadirli Sumbas Toprakkale
Ardeşen Çamlıhemşin Çayeli Derepazarı Fındıklı Güneysu Hemşin İkizdere İyidere Kalkandere Pazar
Adapazarı Akyazı Arifiye Erenler Ferizli Geyve Hendek Karapürçek Karasu Kaynarca Kocaali Pamukova Sapanca Serdivan Söğütlü Taraklı
Alaçam Asarcık Atakum Ayvacık Bafra Canik Çarşamba Havza İlkadım Kavak Ladik Ondokuzmayız Salıpazarı Tekkeköy Terme Vezirköprü Yakakent
Aydınlar Baykan Eruh Kurtalan Pervari Şirvan
Ayancık Boyabat Dikmen Durağan Erfelek Gerze Saraydüzü Türkeli
Akıncılar Altınyayla Divriği Doğanşar Gemerek Gölova Gürün Hafik İmranlı Kangal Koyulhisar Suşehri Şarkışla Ulaş Yıldızeli Zara
Akçakale Birecik Bozova Ceylanpınarı Halfeti Harran Hilvan Siverek Suruç Viranşehir
Beytüşşebap Cizre Güçlükonak İdil Silopi Uludere
Çerkezköy Çorlu Hayrabolu Malkara Marmaraereğlisi Muratlı Saray Şarköy
Almus Artova Başçiftlik Erbaa Niksar Pazar Reşadiye Sulusaray Turhal Yeşilyurt Zile
Akçaabat Araklı Arsin Beşikdüzü Çarşıbaşı Çaykara Dernekpazarı Düzköy Hayrat Köprübaşı Maçka Of Sürmene Şalpazarı Tonya Vakfıkebir Yomra
Çemişgezek Hozat Mazgirt Nazımiye Ovacık Pertek Pülümür
Banaz Eşme Karahallı Sivaslı Ulubey
Bahçesaray Başkale Çaldıran Çatak Edremit Erciş Gevaş Gürpınar Muradiye Özalp Saray
Altınova Armutlu Çınarcık Çiftlikköy Termal
Akdağmadeni Aydıncık Boğazlıyan Çandır Çayıralan Çekerek Kadışehri Saraykent Sarıkaya Sorgun Şefaatli Yenifakılı Yerköy
Alaplı Çaycuma Devrek Ereğli Gökçebey