Beymod konteyner kocaeli Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, Gölcük, İzmit, Kandıra, Karamürsel, Kartepe, Tütünçiftlik ilçelerinin belde ve köylerine kısaca her alanına vermekteyiz.

Konteyner Nedir Kocaeli

Kocaeli alanlarına yani Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, Gölcük, İzmit, Kandıra, Karamürsel, Kartepe, Tütünçiftlik göndereceğimiz ürünler Saç panellerden meydana gelen veya sandvinç panel olan ürünlerdir. Kendi içersinde lavabosu, 2 odası mutfakları, soyunma odaları , yatakhanesi gibi daha bir çok şey barınabilir. Kısaca hazır yapı sistemleridir diyebiliriz.

Konteyner 2 el Kocaeli İçin Satışınız Var mı?

Yok denecek kadar az diyebiliriz. Elinizdeki 2 el ürünleri başka isteyen müşterilerimize isterseniz sizin adınıza satabiliriz. Ama Piyasada 2 el ürün bulmak bizim için çok zordur.

Konteyner Kocaeli Evler Veya Konutlar Yapılabilinir mi?

Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, Gölcük, İzmit, Kandıra, Karamürsel, Kartepe, Tütünçiftlik Bölge ve beldelerine elbetteki yapabiliriz. Çift birleşimli konteyner olarak veya Dubleks Katlı ürünler olarak 2 katlı ev diyelim veya konut olarak yapabiliriz.

Kocaeli İçin Başka Ne Üretim Yapıyorsunuz?

Polyester Kabinler ,WC Duş üniteleri, Prefabrik Yapılar , Su depoları ve polyesterden diğer imalat türleri (Çatı,karoser vs).