Beymod konteyner ankara Akyurt Altındağ Ayaş Balâ Çankaya Çubuk Elmadağ Etimesgut Gölbaşı Kalecik Kazan Keçiören Mamak Pursaklar Sincan YenimahalleBeypazarı Çamlıdere Evren Güdül Haymana Kızılcahamam Nallıhan Polatlı Şereflikoçhisar ilçelerinin belde ve köylerine kısaca her alanına vermekteyiz.

Konteyner Nedir Ankara

Ankara il alanlarına yani Akyurt Altındağ Ayaş Balâ Çankaya Çubuk Elmadağ Etimesgut Gölbaşı Kalecik Kazan Keçiören Mamak Pursaklar Sincan YenimahalleBeypazarı Çamlıdere Evren Güdül Haymana Kızılcahamam Nallıhan Polatlı Şereflikoçhisar göndereceğimiz ürünler Saç panellerden meydana gelen veya sandvinç panel olan ürünlerdir. Kendi içersinde Bu ürünlerde lavabosu, 2 odası mutfakları, soyunma odaları , yatakhanesi gibi daha bir çok şey barınabilir. Kısaca hazır yapı sistemleridir diyebiliriz.

Konteyner 2 el Ankara İçin Satışınız Var mı?

Yok denecek kadar az diyebiliriz. Elinizdeki 2 el ürünleri başka isteyen müşterilerimize isterseniz sizin adınıza satabiliriz. Ama Piyasada 2 el ürün bulmak bizim için çok zordur. Ankarada yapmak 2 el zor kısaca.

Konteyner Ankara Evler Veya Konutlar Yapılabilinir mi?

Akyurt Altındağ Ayaş Balâ Çankaya Çubuk Elmadağ Etimesgut Gölbaşı Kalecik Kazan Keçiören Mamak Pursaklar Sincan YenimahalleBeypazarı Çamlıdere Evren Güdül Haymana Kızılcahamam Nallıhan Polatlı Şereflikoçhisar Bölge ve beldelerine elbetteki yapabiliriz. Çift birleşimli konteyner olarak veya Dubleks Katlı ürünler olarak 2 katlı ev diyelim veya konut olarak yapabiliriz.

Ankara İçin Başka Ne Üretim Yapıyorsunuz?

Polyester Kabinler ,WC Duş üniteleri, Prefabrik Yapılar , Su depoları ve polyesterden diğer imalat türleri (Çatı,karoser vs).

This entry was posted in Genel. Bookmark the permalink.